O produkcie

Czy jest możliwy dostęp do gniazdka elektrycznego bez kucia ścian, przemeblowania czy kosztownego remontu? Odpowiedź brzmi – tak – dzięki rozwiązaniu, jakim jest System mobilnych gniazdek Mainline.
Podstawą systemu Mainline jest innowacyjna szyna zasilająca, która w bardzo prosty i bezpieczny sposób umożliwia dodawanie, usuwanie lub przesuwanie gniazd zasilania, a także gniazd sieci komputerowej na całej swojej długości. Dzięki temu systemowi uzyskujemy dostęp do energii elektrycznej w sposób elastyczny i bez ograniczeń. Mamy także pełną swobodę architektoniczną w aranżacji i kształtowaniu przestrzeni, gdyż gniazda nie są przypisane do konkretnego miejsca. Wpinamy gniazdo tam, gdzie w danym momencie jest nam potrzebne.

System Mainline został opracowany w 2002 roku i od czasu wprowadzenia tego produktu na rynek nie została zgłoszona ani jedna usterka. Mainline spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa obowiązujące w krajach, w których jest dystrybuowany.

W skład systemu wchodzą specjalnie zaprojektowane listwy, w których umieszczone zostały miedziane płaskowniki. Dzięki unikalnej konstrukcji polegającej na usytuowaniu płaskiego przewodu fazowego w najwyższym punkcie szyny, ograniczony został dostęp przedmiotów obcych oraz próby ingerencji dzieci, zapewniając tym samym ochronę przed zwarciem lub porażeniem prądem.

Gdzie można zainstalować system Mainline? Nie istnieją żadne ograniczenia co do miejsca, w którym można zastosować ten nowatorski system. Mainline doskonale sprawdzi się nie tylko w domach i mieszkaniach, lecz także w miejscach użyteczności publicznej – szkołach, przedszkolach, salach konferencyjnych, szpitalach, warsztatach, czyli tam, gdzie na pierwszym miejscu stoi bezpieczeństwo użytkowania.

Wdrożenie systemu Mainline jest bardzo proste. Wykonanie nowej instalacji zajmuje stosunkowo mało czasu, dzięki czemu nie ma konieczności wyłączania z użytkowania miejsc, w których się ten system instaluje – oszczędzamy cenny czas i pieniądze.

Miłośników nowoczesnego designu zainteresuje fakt, że Mainline to także ciekawy element wystroju wnętrz, szczególnie gdy nie chcesz aby gniazdko na stałe tkwiło w ścianie – możesz je trzymać w szufladzie a wpinać tylko wtedy gdy używasz. Dzięki dostępnym dwóm kolorom każdy znajdzie rozwiązanie odpowiednie dla siebie. Oferta produktów Mainline stale się powiększa wychodząc naprzeciw naszym potrzebom. Ostatnio wprowadzono do sprzedaży ładowarkę USB oraz półkę do kuchni z systemem zainstalowanym od spodu.

INSTRUKCJE PDF